Gaga
Yeni Nesil Mekan

GAGA ile bir adım önde
Özellikler Intro

Çağa ayak uydurun ve bir adım öne çıkın

Sizlere sunduğumuz özellikler ile müşterilerinizin memnuniyetini hızla arttırırken siz de azalan maliyetlerinizin keyfini çıkarın.
Dijital Menü

Sizce de kağıt menülerin modası geçmedi mi? Menünüzü dijitalleştirerek ürünlerinizi ve fiyatlarınızı etkin bir şekilde yönetin. Görsellerinizi yönetin ve maliyetlerinizi azaltın.

Video İzle
Hijyen ve Yeni Normal

Müşterileriniz artık farklı ve sizden yeni beklentileri var. Onların ve çalışanlarınızın sağlığını ne kadar çok önemsediğinizi gösterin.

Video İzle
Dijital Garson

Müşterilerinizi bekletmeden siparişlerini alın. Siparişler ve diğer istekler sizin veya çalışanlarınızın telefonuna, bilgisayara veya tablete düşsün.

Video İzle
Müşterilerinizi Tanıyın

Gaga ile müşterilerinizi isim isim tanıyarak, onlara küçük jestler yapın. Doğum günlerini ve neleri sevdiği bilerek müşteri memnuniyetini arttırın.

Video İzle
Yeni Nesil Müşterileriniz

Yeni nesil müşterileriniz: Millennials. Dijital bir dünyada yaşıyorlar, deneyimi ön planda tutuyorlar, trendleri görmek istiyorlar. Onların bu isteklerine cevap verin.

Video İzle
Müşterilerinize Bağlanın

Müşterilerinize kişeye özel promosyonlar ve kampanyalar yapın, notifikasyonlar gönderin. Sadakat programları oluşturarak müşterilerinizin bağlılığını arttırın.

Video İzle
Nasıl Çalışır?

Sistem 3 bileşenden oluşmaktadır. Müşteri uygulaması Gaga, garson uygulaması GAGA Garson ve işletmenin kendi içeriğini yönetmesine olanak sağlayan Yönetim Paneli.

Video İzle
Kazanacaklarınız

Gaga müşteri memnuniyetini arttırırken, maliyetlerinizi düşürün. Ekibinizi etkin bir şekilde yönetirken, etkili menü yönetimi ile satışlarınızı arttırın.

Video İzle

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin
GAGA restoran otomasyon programı mıdır?

Hayır. GAGA bir müşteri iletişim programıdır. Müşterilerinizle iletişiminizi dijitalleştirir. Gaga ile sipariş ve ödeme alabilirsiniz. Müşteri istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Mevcutta bir POS sistemi kullanıyorum, GAGA'yı bu POS sistemi ile nasıl kullanabilrim?

GAGA'yı kullanmak için mevcut sistemlerinizi değiştirmeniz gerekmez, GAGA bağımsız ve ayrı olarak çalışır. Envanter ve stok yönetimi gibi diğer işlerinizi mevcutta kullandığınız otomasyon yazılımları ile yapmaya devam edebilirsiniz.

QR menünün çalışması için bir web sitesi kurmam gerekiyor mu?

Hayır. Üyle olduktan sonra GAGA'ya ait bulut tabanlı veritabanına ücretsiz kayıt yaptırmış olacaksınız. Herhangi bir web adresine veya sunucu kiralamaya ihtiyaç duymayacaksınız.

Dijital menümüzü oluşturmak için fotoğraf çekimine ihtiyacımız olacak mı?

Hayır. Dijital menüyü oluşturmak için ilave bir fotoğraf çekimine ihtiyacınız yok. Varsa mevcut fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz veya isterseniz kütüphanemizdeki fotoğraflardan ürünlerinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Kurulum kaç günde tamamlanmaktadır?

Sisteme kayıt olduktan sonra 48 saat içinde kurulum yapılmaktadır.

Menümü ve fiyatlarımı nasıl güncellerim? İşletme performansımı nasıl görüntülerim?

Evet. GAGA'ya üye olan her işletme yönetim paneline erişebilecekleri bir kullanıcı adı ve şifre belirler. Daha sonra yönetim paneli üzerinden işletmenize ve menünüze ilişkin bütün değişiklikleri kendiniz yapabileceksiniz.

İşletmemin birden fazla şubesi var, her şube için aynı ücretlendirme mi yapılacak?

Eğer birden fazla şubeniz varsa şube sayınıza göre size özel fiyatlandırma yapılacaktır. Fiyatlandırma için bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz deneme süresi var mı?

Ücretsiz deneme kurulumu için bizimle iletişime geçin veya satış temsilciniz ile görüşün.

Uygulama üzerinden yapılan ödemelerde GAGA bir komisyon alıyor mu?

Hayır. GAGA uygulama üzerinden yapılan ödemeler için ilave bir komisyon almamaktadır.

GAGA üyeliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim?

Evet. Bunun için tek yapmanız gereken üyeliğinizi sonlandırmak ve masalarınıza yerleştirdiğiniz QR Kodlarını kaldırmak. İlave başka birşey yapmanız gerekmez.

GAGA'yı kullanmak için ilave bir cihaz almam gerekli mi?

Hayır. GAGA uygulamaları bütün platformlarda çalışır. Çalışanlarınızın telefonlarında veya istediğiniz bilgisayar ve tabletlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Garsonlarımın müşteri ile ilişkisinin kesilmesini istemiyorum. Gaga bunu engeller mi?

GAGA ile garsonlarınızın müşterileriniz ile iletişimi kesilmez. Müşterilerinizin işini bir yandan kolaylaştırırken, diğer yandan personeliniz müşterilerinizi isim isim tanıyabileceği için, tüm müşterilerinize VIP hissi yaşatabileceksiniz.

GAGA'dan siz de yararlanmak ister misiniz?

İletişime geçin ve bilgilerinizi gönderin. Gerisini biz hallederiz.
Başvur
Gaga
Dijital Menü ve Garson Uygulaması © 2020 Tüm Hakları Saklıdır

GAGA; Restoran, Cafe, Bar, Otel gibi işletmeler için hazırlanmış yeni nesil dijital menü uygulamasıdır. GAGA Uygulamasını ücretsiz indirerek bulunduğunuz mekanlarda anında zengin görsel içeriği olan menüye ulaşabilir, siparişlerinizi oluşturup mutfağa hijyenik şekilde iletebilirsiniz.

1112.Cad 52/30
Çankaya, Ankara
Türkiye - 06460

07:00 - 24:00
+90 533 090 62 06